Masážní kartáč s rukojetí – Kokos

Unikátní profesionální kartáč s kokosovými vlákny - ostrý na dotek, ale jemný ke struktuře pokožky.

Dodání do 7-14dnů
Značka: Lullalove
399 Kč

Unikátní profesionální kartáč s kokosovými vlákny - ostrý na dotek, ale jemný ke struktuře pokožky. Vlákno, které se zde používá, poskytuje pocit silné masáže a zároveň je tak elastické, že příliš neodlupuje odumřelou pokožku.

Rukojeť je ukončena pohodlným knoflíkem, díky němuž je kartáč velmi praktický (nevyžaduje uchopení celé šířky) a masážní plocha je rovnoměrně rozložena. Kartáčování těla dokonale zlepšuje krevní oběh, podporuje metabolismus a zajišťuje lymfodrenáž. Uvolňuje napětí a pomáhá vyrovnat se se stagnací vody a otoky. Poskytuje skvělé výsledky při podpoře redukce celulitidy, ošetření lipoedémů nebo redukce jizev, např. po císařském řezu.

Kartáčování ráno - stimuluje, večer - uvolňuje.
Důležité - lymfatický systém je povrchový a tak jemné, klouzavé pohyby stačí k dosažení účinku. Netlačte na kartáč a nikdy nedrhněte pokožku na jednom místě.

Suroviny: Vazba z masivního bukového dřeva. Nevlhčete, nepokládejte na přímý zdroj tepla, například na radiátor. Vlhkost může způsobit popraskání nebo zčernání dřeva. Štětiny jsou z kokosových vláken.

Jak masírovat tělo?

- zdola nahoru dlouhými, klouzavými tahy. Pohyby musí vždy směřovat k srdci, tj. v souladu s tokem lymfy a břicho a klouby (tj. Paže, kolena, boky, zápěstí a kotníky) jsou kartáčovány kruhovými pohyby.

- děláme to jemněji na dekoltu
K masáži se nepoužívají žádné krémy, ani oleje.
Za účelem zlepšení metabolismu masírujeme bříško krouživými pohyby, na strie krátké pohyby směrem k srdci.

Jak často masírovat pokožku? Náš metabolismus se časem zpomaluje. V končetinách je otok, stagnace vody nebo jsou těžké. To je výsledek špatné práce lymfatického systému. Kartáčování pomáhá eliminovat tato onemocnění. Tvrdý kartáč je také skvělý na celulitidu, zarostlé chloupky nebo drsná předloktí, hýždě nebo lokty. Masáž se na první pohled může zdát bolestivá, a to je normální. Kůže si musí zvyknout. Tradice suchého kartáčování sahá až do ajurvédské medicíny. Účelem masáže, kromě odstranění odumřelých kožních buněk, je zbavit se toxinových usazenin. Masáž také pomáhá zmírnit napětí.

Masáž ráno - stimuluje, večer - uvolňuje.

V ideálním případě před každou koupelí nebo alespoň 3 krát týdně. Efekt vyhlazení pokožky je viditelný po 3-4 kartáčování.

Jak pomáhá masáž kartáčem?
- zmírňuje svalové napětí
- zejména při čištění krku a ramen
- snižuje otoky
- pomáhá při bolestech kloubů
- zpevňuje a tonizuje pokožku
- kartáčováním poprsí se zbavíme lymfatických usazenin vytvořených z nošení podprsenky
- funguje skvěle s čerstvými červenými striemi
- zlepšuje krevní oběh a stimuluje imunitní systém

Mohu se kartáčovat, když jsem těhotná?
Ano, pokud těhotenství probíhá hladce. Přestaňte kartáčovat břicho ve 3. trimestru těhotenství, protože by to mohlo vyvolat stahy. Ostatní partie můžete kartáčovat dál, pokud se na to budete cítit.

Mohu si hned po porodu kartáčovat břicho?
V případě přirozeného porodu můžete břicho kartáčovat asi 2-3 týdny po porodu. V případě císařského řezu po 5-6 týdnech. Vše záleží individuálně na těle ženy. Počkejte, až se děloha stáhne a krvácení se zastaví. Nekartáčujte jizvu po cs dokud není úplně zahojená. V případě pochybností se poraďte s porodní asistentkou nebo gynekologem.

Kdy kartáčovat a jakou nejlepší hydrataci použít?
Kartáčování lze provádět před koupelí, nebo v případě kartáčů z překližky, během koupelí. Poté například vmasírujte tělové máslo, nebo přírodní olej. Složky obsažené v nich zvlhčí a zpevní pokožku.

Kartáč je předmětem osobní hygieny, měl by být vyměněn každých 4-6 měsíců.

Doporučujeme po každém kartáčování kartáč vyčistit dezinfekcí, nebo alkoholem nebo oktaniseptem.

Vyrobeno v EU