Masážní kartáč na sucho - Oválný
Nahraďte chemickou kosmetiku a drahé lázeňské procedury jedním jedinečným kartáčem.
Kategorie: | Zdraví a péče o tělo |
---|
Ikonický tělový kartáč pro suché kartáčování štětinami tampico.
Vyměňte chemickou kosmetiku a drahé lázeňské procedury za jeden jedinečný kartáč. Vyrobeno ze 100% rostlin - vazba z bukového dřeva, štětiny z kaktusu agáve a bavlněná rukojeť, to je zcela přírodní produkt pro péči o tělo. Pravidelné kartáčování zajišťuje pružnost pokožky, stimuluje imunitní systém a zlepšuje pohodu a odbourává celulitidu. Náš metabolismus se časem zpomaluje. V končetinách je otok, stagnace vody nebo jsou těžké. To je výsledek špatné práce lymfatického systému. Kartáčování pomáhá eliminovat tato onemocnění. Tvrdý kartáč je skvělý na celulitidu, zarostlé chloupky nebo drsná předloktí, hýždě nebo lokty. Masáž se na první pohled může zdát trochu bolestivá, ale to je normální. Kůže si musí zvyknout. Tradice suchého kartáčování sahá až do ajurvédské medicíny. Účelem masáže, kromě odstranění odumřelých kožních buněk, je zbavit se toxinových usazenin. Masáž také pomáhá zmírnit napětí.
Masáž ráno - stimuluje, večer - uvolňuje.
Jak masírovat tělo?
- zdola nahoru dlouhými, klouzavými tahy. Pohyby musí vždy směřovat k srdci, tj. V souladu s tokem lymfy.
Břicho a klouby (tj. Paže, kolena, boky, zápěstí a kotníky) jsou kartáčovány krouživými pohyby - tlak závisí na tloušťce kůže - děláme to jemněji na dekoltu nebo podpaží.K masáži se nepoužívají žádné krémy, ani oleje.
Za účelem zlepšení metabolismu masírujeme bříško krouživými pohyby, na strie krátké pohyby směrem k srdci.
V ideálním případě kartáčujte před každou koupelí nebo alespoň 3 krát týdně. Efekt vyhlazení pokožky je viditelný po 3-4 kartáčování.
Jak pomáhá masáž kartáčem?
- zmírňuje napětí - zejména při čištění krku a ramen
- snižuje otoky
- pomáhá při bolestech kloubů
- zpevňuje a tonizuje pokožku
- kartáčováním poprsí se zbavíme lymfatických usazenin vytvořených při nošení podprsenky
- funguje skvěle s čerstvými červenými striemi
- zlepšuje krevní oběh a stimuluje imunitní systém
Mohu se kartáčovat, když jsem těhotná? Ano, pokud těhotenství probíhá hladce. Přestaňte kartáčovat břicho ve 3. trimestru těhotenství, protože by to mohlo vyvolat stahy. Ostatní partie můžete kartáčovat dál, pokud se na to budete cítit.
Mohu si hned po porodu kartáčovat břicho?
V případě přirozeného porodu můžete břicho kartáčovat cca 2-3 týdny po porodu. V případě císaře po 5-6 týdnech. Vše záleží individuálně na těle ženy. Počkejte, až se děloha stáhne a krvácení se zastaví. Jizvu po císařském řezu kartáčujte až po jejím úplném zhojení. V případě pochybností se poraďte s lékařem.
Kdy kartáčovat a jakou nejlepší hydrataci použít? Kartáčování se doporučuje před koupelí, nebo v případě kartáčů z překližky, během koupelí. Ovšem hlavní je aby denní doba nejlépe vyhovovala Vám. Poté například vmasírujte tělové máslo, nebo přírodní olej. Složky obsažené v ní zvlhčí a zpevní pokožku.
Kartáč je předmětem osobní hygieny, měl by být vyměněn každých 4-6 měsíců.
Doporučujeme kartáč pravidelně čistit dezinfekcí, nebo alkoholem nebo oktaniseptem.
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.